Hergün 14:00 - 18:00

Türkü Radyo

Her ne kadar bölgesel bir halk radyosu olarak kurulsa da kısa sürede Türkiye’nin dört bir yanından geniş dinleyici kitlesine ulaşan Türkü Radyo, türkü dinlemeyi sevenlerin en yakından takip ettiği radyo kanalları arasında kendine yer bulmaktadır. Anadolu’nun kalbinden çıkan türkülerimizi, önemli ve her biri değerli ses sanatçılarımızın Halk Müziği yorumları ile dinleyicilerine sunan Radyo Türkü, kaliteli ve profesyonel yayıncılık anlayışıyla da dinleyicilerin takdirini toplamaktadır.

Seher Yeli, Türkü Hayattır, Dost Kervanı, Yiğidin Türküsü gibi tematik yayınları ile dinleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Türkü FM, kaliteli ve kesintisiz yayınlarıyla dinleyicilerin günün her saatinde türkü şöleni yaşamasını sağlamaktadır. Sadece internet üzerinden yayın yapan radyonun dinleyicilerine sunduğu tüm Türküler, web sitemiz aracılığıyla internete bağlanabilen bütün mobil cihazlar üzerinden yüksek kalitede dinlenilebilmektedir.

Türkü Radyo Yayın Akışı

Henüz karasal yayın yapmayan ancak internet üzerinden kaliteli hizmet veren Türkü Radyo Canlı Dinle hizmeti sayesinde ülkenin dört bir yanından binlerce dinleyicinin yakından takip ettiği radyo kanalları arasına girmeyi başarmıştır. Radyoculuk alanında profesyonel ekibi ve tecrübeli çalışanları ile 7 gün 24 saat hizmet veren Türkü Radyo aynı zamanda dinleyicilerin gönüllerini kırmadan istek parçalarına da yayın akışı içinde yer vermektedir. Türkü dinleyicisine özel programlarla renklendirilen yayın akışı içinde en popüler türkülerin yanı sıra yıllara meydan okuyan en özel türküler de dinleyicilerle buluşturulmaktadır. Türkü Radyo Dinle yayın akışı içinde;

  • Deyişler,
  • Bozlaklar,
  • Uzun havalar,
  • Ağıtlar,
  • Yurttan sesler,
  • Halk ozanları,
  • Amatör topluluklar

Kesintisiz Türk Halk Müziği Dinle

Ustadan çırağa uzanan köklü miras eserleri En İyi Türkü Radyosu arayışında bulunan dinleyicilerin kulaklarının pasını silmektedir. Online Radyo Dinle hizmeti ile türkü severlerin bir numaralı adresi olan Türkü Radyo Dinle geçmişten günümüze değin uzanan ve yıllara meydan okuyan en kaliteli eserleri dinleyicilerle buluşturmaya devam etmektedir.

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz Türk Halk Müziği eserlerini sunan radyoda istek parça talebinde de bulunabilirsiniz. Birbirinden özel En Güzel Türküler Listesi eşliğinde keyifli vakit geçirmek için web sitemiz aracılığıyla Canlı Radyo Dinle hizmetimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.