Şiir Radyo Logo Refah Şiir Radyo Şiir Sözleri
Pazartesi 12:00 - 14:00

Şiir Radyo

Refah medya gurubu öncülüğünde hayata geçirilen web radyoları arasında kendine yer bulan Refah Şiir Radyo dinleyicilerine gün boyu şiir yayını yaparak romantizm ve nostalji yaşatmaktadır. Aşk şiirleri başta olmak üzere hayatın her alanına nüfuz eden konularda üstatların en sevilen şiirlerine geniş yer veren Şiir FM sadece belirli bir bölgeye değil, Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli ve dinleyici memnuniyeti odaklı hizmet sunmaya devam etmektedir.

Dinleyicilerine farklı şiir akımlarından ve farklı sanatsal perspektiflerden en özel eserleri 7 gün 24 saat boyunca sunan Şiir Radyo, radyoculuk alanında deneyimli ve profesyonel hizmet sunan çalışanları ile her geçen gün daha fazla dinleyiciye ulaşmayı başarmaktadır. Sadece içinde yaşadığımız coğrafyanın edebiyat üstatları ve usta kalemlerinin değil, dünyanın dört bir yanından en önemli ve en sevilen edebi eserlere yer verilen Şiir Radyo’da yayınlar dopdolu ve sanat şöleniyle gerçekleşmektedir.

Şiir Radyo Yayın Akışı

Aşk şiirleri ile benzersiz bir deryaya dalan, hayata dair en acıklı ve en umut verici şiirlerle duygu selinde oradan oraya sürüklenen dinleyicilere aradıkları kaliteli radyoculuk anlayışı ile hizmet sunan Radyo Şiir, internet üzerinden her yaştan edebiyat ve şiir tutkununun en çok ziyaret ettiği dijital platformlardan biri haline gelmiştir.

Belirli tematik özelliklere sahip şiirlerin dışında internet üzerinden karışık tarzda dinleyicilere memnuniyet veren tarzda yayın yapmaya devam eden Şiir Radyo’nun en kaliteli ve güncel yayınlarına internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde edebiyat dolu ve duygu yüklü eserlerle hoşça vakit geçirmek isterseniz, web sitemiz üzerinde Şiir Radyo’nun güncel yayın akışına anında ulaşabilirsiniz.

Radyodan Kesintisiz Şiir Dinle

Dinleyicilerden gelen istek parçaların yanı sıra, amatör şiirler ile edebiyat alanında sesini duyurmak isteyen her yaştan şiir severin ve şairin de eserlerine yer verildiği Şiir FM ile web sitemiz aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Radyo Dinle hizmetimizde yer alan ve dinleyicilerine tematik alanda yayın yapmaya devam eden en özel radyolardan biri olan Radyo Şiir’de ayrıca günün farklı saatlerinde farklı programlar ile edebiyat ve keyif dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Gönül bahçesinden sohbetlere yer verildiği yayınlarda Online Radyo Dinle hizmetimizden yalnızca tek tıkla yararlanabilirsiniz.