Rumeli Radyo Logo Refah Rumeli Havaları Radyo Dinle Online Canlı Radyo Radyo Rumeli
Hergün 12:00 - 14:00

Rumeli Radyo

Ulusal olarak yayın hayatına devam eden radyolar arasında geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başaran Refah Rumeli Radyo, 2019 yılında  yayın hayatına başlamıştır. “Hayatın Sesine Kulak Ver” ve “Tarzını Seç Dinle” sloganları ile geniş bir yelpazeden radyo dinleyicilerine kaliteli hizmet sunmaya özen gösteren Radyo Rumeli, tüm zevklere hitap eden radyoculuk anlayışıyla da internet platformunda yoğun talep görmektedir.

Birbirinden farklı ve etnik müzikleri aynı potada eritmeyi başaran Rumeli FM, Rumeli bölgesi ve Balkan yörelerinin en güzel ve en unutulmaz parçalarını 7 gün 24 saat boyunca dinleyicilerine sunmaktadır.

Rumeli Radyo Yayın Akışı

Tek Rumeli Radyo, internet üzerinden yaptığı profesyonel ve kaliteli yayınlar ile en sevilen Rumeli ve Balkan müziklerinin yanı sıra geleneksel Rumeli Oyun Havaları ile Rumeli Türkülerini de dinleyiciler ile buluşturmaktadır. Yöresel bazda ve etnik bir yayın anlayışına sahip olsa da Türkiye’nin en ücra köşesindeki dinleyicilere bile kaliteli bir hizmet sunan radyonun bünyesinde sürekli güncellenen Rumeli Havaları, dinleyicilere geniş bir yelpaze içinde unutamayacakları bir müzik ziyafeti sunmaktadır.

İnternet üzerinden web radyosu olarak dinleyicilerine hizmet veren Rumeli Müzikleri Radyosu, faaliyetlerine başladığı günden bu yana kendine geniş bir dinleyici kitlesi edinmeyi başarmıştır. Radyoculuk alanında tecrübeli ve işini severek yapan çalışanlara sahip olan radyoda günün her saatinde;

  • En sevilen Balkan şarkıları,
  • Usta seslerden unutulmaz Rumeli Türküleri,
  • Sevilen bestecilerin nostaljik Rumeli ezgileri

ve daha pek çok etnik müzik dinleyicilere sunulmaktadır.

Kesintisiz Balkan Müzikleri Dinle

Türkiye’de tematik radyoculuk alanında Rumeli bölgesine has, unutulmayan şarkıları ilelebet yaşatma misyonu edinen Rumeli Radyo Dinle, gün boyunca dinleyicilere sunduğu tüm şarkılarda her yaştan dinleyicisine keyifli anlar yaşatmaktadır.

Balkan Türküleri hakkında geniş bir bilgi sahibi olan profesyonel radyocuların hazırladıkları yayın akışları ile sadece belirli yöreden değil Türkiye’nin dört bir yanından dinleyici kitlesine kaliteli ve profesyonel hizmet vermeye devam eden radyoda günün her saati dinleyicilerin yaptıkları internet üzerinden özel isteklere de yanıt verilmektedir. Canlı Radyo Dinle hizmetimiz ile yayınlara sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz.