Radyo Rock Logo Refah Radyo Rock Radyo Dinle Rock Müzik
Hergün 20:00 - 24:00

Radyo Rock

Rock müziğinin efsanelerini yakından takip eden, Rock kültürünü benimsemiş profesyonel kadrosu ve radyoculuk deneyimine sahip personeliyle hem internet üzerinden hem de karasal yayın olarak dinleyicileriyle buluşan Rock FM, faaliyetlerine başladığı günden bu yana özellikle rock müzik severlerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Dinleyicilerin aradıkları tüm rock şarkıları bulabilecekleri Refah Rock FM kanalında 7 gün 24 saat kesintisiz olarak bu türün en sevilen parçaları dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Rock, geçmişten günümüze unutulmayan ve rock müziği efsaneleri arasına giren grupların ve sanatçıların yanı sıra piyasaya yeni çıkan ve sektörde adından söz ettirmeyi başaran önemli isimlere de yayın akışı içerisinde yer vermektedir. Rock Müzik kültürünü daha geniş kitlelerle buluşturmayı hedefleyen radyonun çalışan ekibi, radyoculuk konusunda da deneyimli ve başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Rock FM Yayın Akışı

70’li yıllardan itibaren Alternatif Rock müziğin altın çağlarından günümüze değin en sevilen parçaların yanı sıra sevilen sanatçıların daha önce pek duyulmamış önemli eserlerine de yayın akışı içinde yer veren radyoda sadece yabancı değil aynı zamanda Türk Rock Grupları listelerine de sık sık yer verilmektedir. Ülkemizde rock müziğin yavaş yavaş gözden düştüğü şu zamanlarda rock kültürünü yeniden gençlere aşılama misyonunu edinen radyoda günün her saatinde kaliteli ve dinleyicilerin memnun kalacağı türden radyoculuk hizmeti sunulmaktadır.

Türkçe Rock müziğinin efsane isimleri ve en sevilen sanatçılarının yer aldığı yayın akışı listesinde ayrıca haftanın bazı günlerinde rock müziği üzerine söyleşi ve sohbetler de yapılmaktadır. Bu sayede unutulmayan Türk Rock Sanatçıları ve şarkılarını bir kez daha hatırlama imkanı bulan dinleyiciler, aynı zamanda rock müziğe de doymaktadır.

Kesintisiz Rock Müzik Dinle

Pop Rock Sanatçıları ve daha pek çok gruba gün içinde sık sık yer veren radyoyu karasal yayın üzerinden dinleyebileceğiniz gibi web sitemiz aracılığıyla internet üzerinden de tek tıkla dinleyebilirsiniz. Online Radyo Dinle hizmetimizden yararlanmak için web sitemize giriş yaptıktan sonra dinlemek istediğiniz kanalı seçmeniz yeterlidir. Herhangi bir ücret ödemeden, internete bağlanabilen herhangi bir cihazla Radyo Dinle hizmetimizden yararlanarak Rock FM dinleyebilirsiniz.