Karadeniz Radyo Logo Refah Karadeniz Radyo Dinle Karadeniz Fm
Hergün 12:00 - 14:00

Karadeniz Radyo

Karadeniz Bölgesi’nin ve Karadeniz insanının kendine has müzik kültürünü internet üzerinden sadece bölgesel bazda değil tüm yurda yaymayı başaran Karadeniz Radyo, radyoculuk alanında profesyonel ve deneyimli çalışan ekibiyle Karadeniz türküleri, Karadeniz tulum horon müzikleri, slow Karadeniz temalı parçalar ve Karadeniz akustik müzik kategorilerinde en sevilen parçaları dinleyicileri ile buluşturmaya devam etmektedir.

Yayın hayatına sadece internet üzerinden devam eden Refah Karadeniz Radyo, adından da anlaşılacağı üzere bu bölgenin en sevilen müzik eserlerini ve unutulmaz parçalarını online platformdan dinleyicilerine sunan bir radyo istasyonudur. Radyo Karadeniz, tematik yayınları ile sadece Karadeniz bölgesinin insanları tarafından değil Türkiye’nin dört bir yanından devamlı dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Karadeniz Radyo Yayın Akışı

Karadeniz yöresinin en sevilen ve en çok sevilen parçaların özenle seçilip yayın akışı içinde yer verildiği Karadeniz FM, bölgede yayın yapan en kaliteli ve en çok dinlenen internet radyoları arasında gösterilmektedir. Gurbetteki Karadenizlilerin iç geçirerek dinleyecekleri slow parçaların ve Karadeniz Türküleri yanı sıra yerinde duramayacakları horon ve tulum havalarıyla her yaştan ve her duygusal duruma göre sevilen parçaları sıralayan radyonun yayın ekibinde deneyimli ve profesyonel çalışanlar görev yapmaktadır.

Unutulmayan Karedeniz Şarkıları, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapan bu radyo üzerinden dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Yayın kalitesi bakımından karasal yayınları aratmayan profesyonellikte hizmet sunan radyoda Karadeniz FM Dinle bağlantısına tıklayarak web sitemiz üzerinden radyonun güncel yayın akışına ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Karadeniz Müzikleri Dinle

En Güzel Karadeniz Müzikleri yayınına ara vermeden devam eden radyoyu internet üzerinden dinleyebilmek için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sadece Karadeniz kültürü değil aynı zamanda Karadeniz Türküsü seven pek çok kişinin severek dinlediği radyonun yayın akışı gün boyunca bölgenin en seçkin türküleri ve horon havalarından oluşmaktadır. İnternete bağlanabilen bütün mobil cihazlar ile isterseniz arkadaşlarınızla isterseniz tek başınıza dinleyebileceğiniz Karadeniz FM, kaliteli ve profesyonel yayın anlayışına dinleyicilerini memnun edecek şekilde devam etmektedir. Web sitemiz aracılığıyla yalnızca tek tıkla Hareketli Karadeniz Şarkıları dinlemeye hemen başlayabilirsiniz.