İlahi Radyo Logo Refah İlahi Radyo Dini Radyo İslami Radyolar
Hergün 12:00 - 14:00

İlahi Radyo

İnternet üzerinden dini ve tematik yayınlar yapan İlahi Radyo, faaliyetlerine başladığı günden bu yana ülkenin dört bir yanından geniş bir takipçi kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Yayın akışı içinde çeşitli ilahilerin yanı sıra, yıllara meydan okuyan en önemli tasavvuf eserlerini de dinleyicilerle buluşturmayı başaran Radyo İlahi, her geçen gün dinleyici kitlesini genişletmeyi başarmaktadır.

Online platformdan takip edilebilen İlahi FM, üstlendiği vizyon ve misyonla da dini bütün Müslümanların takdirini toplamaktadır. İnsanlara doğru yolu göstermeyi ve doğru yoldan çıkmamaları için gerekli nasihatleri sunan İlahi Radyo, son dönemde ülkemizde internet üzerinden dinleyicilere ulaşan İlahi Radyo Kanalları arasında en çok tercih edilen konumuna yükselmeyi de başarmıştır.

İlahi Radyo Yayın Akışı

Bilgisayardan veya internete bağlanabilen akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlardan kolaylıkla dinlenebilen Kesintisiz İlahi Radyosu, tecrübeli ve profesyonel çalışan kadrosuyla dinleyicilerine dolu dolu içerikler sunmaya devam etmektedir. Tasavvuf müziğinin yıllara meydan okuyan en kıymetli ve öğüt verici eserler, ünlü sanatçıların gönülden gelen yorumlarıyla dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Dini Radyolar arasına kendine geniş bir dinleyici kitlesi edinen radyonun günün her saatinde her yaştan vatandaşa kaliteli hizmet sunmak için yayınladığı özel eserler bulunmaktadır. 7 gün 24 saat kesintisiz ve reklamsız bir şekilde dinleyicilere özel yayın yapan radyoda İlahi Dinle Radyo arayışında bulunan kişilerin tüm taleplerine karşılık verilmiş olmaktadır. En sevilen ilahilerin, en sevilen sanatçılar tarafından yorumlanan parçalarını günün her saatinde dinleyicilerine sunan radyonun güncel frekansına internet sitemiz aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz İlahi Radyo Dinle

Web sitemiz aracılığıyla İslami Radyolar arayışında bulunan dinleyicilerimiz, en özel programların ve dini niteliği ağır basan yayınların yer aldığı İlahi Radyo yayınına kolaylıkla ulaşabilmektedir. İslami Radyo Dinle arayışında olan kişiler, web sitemiz aracılığıyla istedikleri radyo kanallarını tek tıkla dinleme fırsatından yararlanabilmektedir.

Tecrübeli ve profesyonel radyocu ekibiyle dinleyicilere keyif veren bir yayın kalitesi sunmaya devam eden İlahi Radyo, önemli konuklarla yapılan sohbetlerle de dinleyicilerin dini bilgilerini tazeleme imkanı sunmaktadır. Online Radyo Dinle hizmetimiz ile İlahi Radyo dinlemek için internet sitemizi kullanabilirsiniz.