İç Anadolu Radyo Logo Refah İç Anadolu Radyo Online Radyo Dinle
Hergün 12:00 - 14:00

İç Anadolu Radyo

Türküler ve Türk Halk Müziği formatında yayın yapan İç Anadolu Radyo, yayın hayatına başladığı günden bu yana ilkeli ve kaliteli yayın politikasına özen göstererek geniş kitlelerin beğenisini kazanmıştır. Kendi türünde en önemli radyo kanalları arasında gösterilen Radyo Anadolu, sadece bölgesel anlamda değil aynı zamanda Türkiye’nin en ücra köşesindeki dinleyicilere de ulaşıp türkü ve arabesk türünde müzik severler ile bütünleşmeyi başarmaktadır.

En iyi eserlerini ve seslerini dinleyicilerle internet üzerinden buluşturan İç Anadolu FM, yayın hayatına başladığı günden bu yana dikkat çekici kaliteli ve profesyonel yayınları ile dinleyici kitlesini de hızlı bir şekilde genişletmeyi başarmıştır. Anadolu Halk Müziği eserlerini ve türkülerini yurt çapında harmanlayarak türkü severlerin beğenisine sunan radyonun güncel yayınlarına internet sitemiz aracılığıyla yalnızca tek tıkla ulaşabilirsiniz.

İç Anadolu Radyo Yayın Akışı

Dinleyici kitlesine 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden kesintisiz hizmet sunan Radyo İç Anadolu, aynı zamanda kaliteli yayın anlayışını dinleyicilerinden aldığı istek parçalara yayın akışı içinde yer vererek de büyük beğeni toplamaktadır. Anadolu’nun dört bir yanında en çok sevilen türkülerimizi, en sevilen halk ozanlarının yorumlarıyla bir kez daha kulaklara çalan İç Anadolu Radyo, kurulduğu günden bu yana en sevilen ve en çok dinlenen radyo kanalları arasında yer almaktadır. “Anadolu’nun Sesi” sloganıyla hareket eden web radyosu, müzik keyfini her yaştan internet kullanıcısının kolaylıkla erişebilecekleri bir formatta yayınlamaktadır.

Kesintisiz Türkü Dinle

Dilediğiniz gibi dinleyebileceğiniz ve her istediğiniz zamanda internet üzerinden profesyonel yayın ekibi ile kolaylıkla iletişim kurabileceğiniz İç Anadolu Radyo, web sitemiz aracılığıyla Online Radyo Dinle hizmeti sayesinde türkü severlerin bir tık uzağında yer almaktadır.

Halkın sesi olmaya devam eden İç Anadolu Radyo, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak en sevilen halk müzikleri ve türküleri dinleyicilerle buluşturmasıyla türkü severlerin bir numaralı adresi haline gelmiştir. Radyo Dinle hizmetimizden yararlanarak İç Anadolu Radyo’nun canlı yayın akışına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu radyoda ayrıca özel konuklar ve programlar ile türkü aşkınızı yeniden alevlendirebilme fırsatına sahip olabilirsiniz.