Halay Radyo Refah Halay Radyo Logo Halay Radyo Dinle
Hergün 12:00 - 14:00

Halay Radyo

İnternet radyoculuğu faaliyetlerine başladığı günden bu yana kendine geniş bir dinleyici kitlesi edinen Halay Radyo, online platform üzerinden ulaştığı dinleyicilerine 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak halay ve oyun havaları yayını yapmaktadır. Günlük yaşamın yoğun iş hayatında monoton yaşamaktan sıkılan ve stresini enfes halay havaları ile atmak isteyen dinleyicilerin bir numaralı tercihi olarak öne çıkan Refah Halay Radyo, kaliteli ve kesintisiz radyoculuk anlayışıyla da dinleyicilerini memnun etmektedir.

Günün ilk saatlerinden gecenin ilerleyen saatlerine kadar halay ve oyun havalarıyla yatıp kalkanlar için en kaliteli hizmeti sunan Halay FM, dinleyicilerine pozitif enerji vererek günlerini daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçirme fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda yeni nesillerin de halay kültürü ve geleneklerimizi yansıtan oyun havalarına aşina olması için önemli bir misyonu da görev edinen Radyo Halay kanalında popüler müziklerin yanı sıra geçtiğimiz yıllara damga vurmayı başarmış en sevilen oyun havalarına da yer verilmektedir.

Halay Radyo Yayın Akışı

Hareketli Halay Müzikleri ile günün hangi saati olursa olsun yerinde duramayanların en çok dinledikleri internet üzerinden yayın yapan radyo istasyonunda, 7 gün 24 saat boyunca en sevilen şarkıcıların en sevilen eserlerini dinlemek mümkün olmaktadır. Genel olarak halk oyunlarına eşlik eden ve geleneksel danslarımızın temelini oluşturan kıvrak ritimli müziklere yer veren radyo kanalında, oyun havası dendiğinde en çok sevilen Ankara havalarının yanı sıra zengin kültürel birikime sahip olan ülkemizin dört bir yanından En Güzel Halaylar da dinleyiciler ile buluşturulmaktadır.

Kesintisiz Halay Dinle

Bu sayede ulusal anlamda Türkiye’nin dört bir yanından geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Halay Radyo, unutulmaz Halaylar ile 7’den 70’e herkesin sevdiği eserleri internet üzerinden yayınlamaya devam etmektedir. Radyoculuk alanında deneyimli ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye devam eden radyoda, aynı zamanda dinleyicilerden gelen isteklere de memnuniyet verici yanıtlar sunulmaktadır. Radyo Dinle hizmetimiz ile Halay FM radyo istasyonuna tek tıkla bağlanmak için web sitemizin hizmetlerinden yararlanmanız yeterli olmaktadır. Bu sayede Online Radyo Dinle yaparak günün her saatinde halay ve oyun havaları dinleyebilirsiniz.