Ege Türküleri Radyo Logo Refah Ege Türküleri Radyo Dinle Ege Havaları Radyo
Hergün 12:00 - 14:00

Ege Türküleri Radyo

Ege bölgesinin kendine has nitelikler ve tınılar içeren harika türkülerini ve zeybek şarkılarını, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz Ege Türküleri Radyo, karasal yayını olmadan internet üzerinden memnuniyet verici hizmet sunan bir radyo istasyonudur. Özellikle Ege’nin bir ucundan diğer ucuna kadar geleneksel olarak tarihe ve toplumun köklerine işlenmiş en özel türküleri gün içinde dilediğiniz zaman dinleyebileceğiniz Refah Ege Türküleri Radyo, radyoculuk alanında profesyonel ve deneyimli kadrosuyla da kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Egeli olsanız da olmasanız da severek dinleyebileceğiniz en iyi efe şarkıları ve Ege türküleri, internete bağlanabilen bütün cihazlardan kolaylıkla dinlenebilmektedir. Radyo Ege Türküleri aracılığıyla Ege oyun havaları ve zeybek türküleri yayınlarını akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazlarınız ile internete bağlanarak dilediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

Ege Türküleri Radyo Yayın Akışı

İsterseniz arkadaşlarınızla ve değer verdiğiniz dostlarınızla bir araya gelip kurduğunuz sohbet ortamlarında, isterseniz de yalnız başınıza keyif yapmak istediğinizde dinleyebileceğiniz Harmandalı Zeybeği ve daha pek çok Ege türkülerini, radyonun geniş yayın akışı içinde bulabilirsiniz. Radyoculuk alanında deneyimli ve profesyonel kadrosu ile internet üzerinden dinleyicilerin memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam eden Ege Havaları Radyo, faaliyetlerine başladığı günden bu yana başta Ege bölgesinde yaşayan halk olmak üzere ülkenin dört bir yanından kendine sağlam bir dinleyici kitlesi edinmeyi başarmıştır.

İnternete bağlanabilen bütün cihazlar ile her noktadan dinleyebileceğiniz Radyo Dinle hizmetinde Balıkesir, Denizli, İzmir, Muğla ve daha pek çok yöresel değerler içeren türkülere ve kültürel oyun havalarına bu radyonun hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Radyonun yayın akışı içinde ayrıca Ege Türküleri Dinle hizmetinin yanı sıra günün değişik saatlerinde sohbetler ve söyleşiler de gerçekleştirilmektedir.

Kesintisiz Ege Türküleri Dinle

Sadece bir bölgeyle sınırlı kalmayıp ünü tüm ulusa yayılmış olan Ege Bölgesi Türküleri, bu radyo aracılığıyla 7 gün 24 saat boyunca dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Ege Türküleri FM, radyoculuk alanındaki profesyonel kadrosu ve tecrübeli çalışanları ile yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmektedir. Ege Yöresi Türküleri ile yeni nesilleri de tanıştırma görevini üstlenen radyoyu dilediğiniz zaman dinlemek için web sitemiz üzerinden Online Radyo Dinle bağlantısına tıklamanız yeterlidir.