Ankara Oyun Havaları Radyo Logo Refah Ankara Havaları Logo Radyo Online Canlı Dinle
Hergün 12:00 - 14:00

Ankara Havaları

Oyun havası dendiğinde akla ilk gelen müzik türü olan Ankara havaları, 7’den 70’e ülke çapındaki bütün vatandaşlarımızın keyifle dinlediği ve oynayarak yerinde duramadığı en özel parçalardan oluşmaktadır. İnternet üzerinden ülke çapında hizmet veren Refah Ankara Oyun Havaları Radyo kanalı da faaliyetlerine başladığı günden bu yana kendine geniş bir dinleyici kitlesi edinmeyi başarmıştır.

Başkentimize has bir folklor türü olan Ankara oyun havaları, sözlü edebiyattan, kültürden, gelenek ve törelerden beslenen eğlenceli eserlerden oluşmaktadır. Radyo Ankara Oyun Havaları, profesyonel radyoculuk anlayışı ve dinleyicilere memnuniyet veren yayın akışı sayesinde, internet üzerinden oyun havası yayını yapan radyolar arasında bir numaralı konuma yükselmeyi başarmıştır.

Ankara Oyun Havaları Radyo Yayın Akışı

Ankara Havaları dendiğinde akla ilk gelen misket, hüdayda, sarı kız, topal, atım Arap gibi tüm Ankara merkezli ve damgalı halk oyunlarını en usta seslerin unutulmaz yorumuyla dinlemek için Ankara Oyun Havaları Radyo’dan yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekibi ve radyoculuk alanındaki tecrübeli çalışanları ile yalnızca web arayüzü üzerinden hizmet veren Ankara Havaları Radyo Dinle isteğinde bulunan tüm dinleyicilerin kolaylıkla takip edebilecekleri bir platform olarak öne çıkmaktadır.

Kıpır kıpır müzikleri ile En Çok Dinlenen Ankara Oyun Havaları dışında hafızalardan çıkmayan ancak popülerliğini kaybetmiş en özel oyun havalarını ve halk şarkılarını da dinleyici memnuniyetine önem veren bu radyonun yayın akışı içinde bulabilirsiniz. Güncel frekansına internet sitemiz aracılığıyla hiçbir ücret ödemeden ve tek tık kolaylığı ile ulaşabilir, ister tek başınıza isterseniz de sevdiklerinizle birlikte yerinizde duramadan halk oyunları oynayabilirsiniz.

Kesintisiz Ankara Oyun Havaları Dinle

Online radyoculuk sektöründe profesyonel hizmet sunan deneyimli kadrosuyla dinleyicilerine eğlenceli vakit geçirme imkanı sağlayan Ankara Oyun Havaları Radyo Dinle hizmetiyle her yaştan oyunculara kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir. Ankara bölgesini iyi tanıyan radyocuların gerçekleştirdiği özel programlar ile dinleyici memnuniyeti odaklı hizmet sunmaya devam eden radyonun eğlenceli yayınlarına internet sitemiz aracılığıyla yalnızca bir tek tıkla anında ulaşabilirsiniz. Daha önce hiç duymadığınız Hareketli Ankara Havaları dışında dinlemekten asla bıkmayacağınız yayınlara da internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.