Refah Tv Radyo Logo Refah Tv Radyo, radyo dinleyicilerine hizmet vermeye başladığı günden bu yana her geçen gün daha fazla dinleyici tarafından takip edilmeye başlanmıştır. Yeniden Refah Partisi’nin kurucu Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın gündeme dair açıklamaları, katıldığı konferans ve basın toplantılarında ifade ettiği görüşleri ile daha pek çok açıklamaya internet üzerinden hizmet veren Radyo Refah Tv aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz
Hergün 12:00 - 14:00

Refah TV Radyo

Radyoculuk alanında faaliyetlerine büyük bir önem veren Refah Tv Radyo, radyo dinleyicilerine hizmet vermeye başladığı günden bu yana her geçen gün daha fazla dinleyici tarafından takip edilmeye başlanmıştır. Yeniden Refah Partisi’nin kurucu Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın gündeme dair açıklamaları, katıldığı konferans ve basın toplantılarında ifade ettiği görüşleri ile daha pek çok açıklamaya internet üzerinden hizmet veren Radyo Refah Tv aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Türkiye siyaset tarihinde önemli bir misyon ve vizyon edinen Yeniden Refah Partisi, radyo kanallarını da en etkili bir şekilde kullanarak vatandaşlara siyasi davalarını açıklamaya ve gündemdeki söz haklarını en iyi şekilde kullanmaya önem vermektedir. Bu hedefle radyoculuk alanında hizmet vermeye başlayan Refah Tv Radyo dinle hizmetiyle gündeme dair tüm konularda dinleyicileri aydınlatıcı yayınlar yapmaya devam etmektedir.

Refah Tv Radyo Yayın Akışı

Bünyesinde barındırdığı radyoculuk alanındaki tecrübeli ve profesyonel radyo çalışanları ile 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermeye özen gösteren Refah Tv Radyo, özellikle Yeniden Refah Partisi takipçilerine sunduğu kaliteli ve benzersiz hizmetle öne çıkmaktadır. Sadece parti takipçilerinin değil tüm vatandaşların faydalanıp feyz alabilecekleri önemli siyasi çıkarımların konuşulduğu ve paylaşıldığı radyoda, ayrıca Refah TV yayınları da sesli bir şekilde dinleyiciler ile buluşmaktadır.

Son Dakika Gelişmeleri

Televizyon üzerinden de yayın yapan Refah Tv kanalının yayınlarına radyo platformu aracılığıyla ulaşmak isteyen dinleyiciler, diledikleri gibi bu yayınlardan faydalanabilme imkanına sahip olmaktadır. Yeniden Refah Partisi’nin kurucu Başkanı Dr. Fatih Erbakan tarafından yapılan açıklamaların, son dakika olarak canlı yayınlandığı Refah Tv Radyo’da ayrıca gündemin dışında spor, siyaset, finans, ekonomi, teknoloji gibi konulara da yer verilmektedir.

İnternet üzerinden yayın yapan Refah Tv Radyo dinlemek isteyen kullanıcılar, web sitemiz aracılığıyla hiçbir ücret ödemeden bu yayınları kolaylıkla takip edebilme imkanına sahip olmaktadır. Refah TV yayınlarının sesli olarak paylaşıldığı ve son dakika gelişmelerinin ilk elden canlı yayınlandığı bu radyoyu 7 gün 24 saat boyunca, kesintisiz olarak web sitemiz üzerinden herhangi bir ücret ödemeden takip edebilirsiniz.