Refah Radyo Logosu Refah Radyo yayın hayatına yeni başlayan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Yeniden Refah Partisi’nin kurucusu Dr. Fatih Erbakan’ın gündem değerlendirmelerinin yanı sıra çeşitli davet ve kongrelerde yapmış olduğu açıklamaları Refah Radyo üzerinden canlı takip edebilir ya da web sitesi üzerinden daha sonra izleyebilirsiniz
Hergün 12:00 - 14:00

Refah Radyo

Refah Radyo yayın hayatına yeni başlayan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Yeniden Refah Partisi’nin kurucusu Dr. Fatih Erbakan’ın gündem değerlendirmelerinin yanı sıra çeşitli davet ve kongrelerde yapmış olduğu açıklamaları Refah Radyo üzerinden canlı takip edebilir ya da web sitesi üzerinden daha sonra izleyebilirsiniz.

Refah Radyo’da günün her saati birbirinden özel türküler, ezgiler, marşlar ve popüler müzikler yayınlanmaktadır. Kesintisiz olarak 7 gün 24 saat boyunca, dilediğiniz zaman dinleyebileceğiniz radyo yayınları arasında son dönemin en çok sevilen şarkılarıyla da sık sık siz dinleyiciler ile buluşturulmaktadır. Radyo Refah üzerinden popüler şarkıların yanı sıra bir döneme damgasını vurmuş, nostaljik eserleri de dinleme keyfine sahip olabilirsiniz.

Refah Radyo Yayın Akışı

İnternet üzerinden geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı hedefleyen Refah FM, faaliyetlerine başladığı günden bu yana kaliteli yayıncılık anlayışını, profesyonel kadrosu ile sunmaya devam etmektedir. Yeniden Refah Partisi hakkında en güncel bilgilere, anında ve tamamen güvenilir kaynaktan ulaşmak isteyen vatandaşlar da Online Radyo Dinle hizmetinden hiçbir ücret ödemeden yararlanabilme imkanına sahip olmaktadır.

Dinleyiciler dilerlerse internete bağlanabildikleri herhangi bir mobil cihazdan canlı olarak Refah Radyo Dinle yayın akışını takip edebilir dilerlerse de radyonun internet sitesi üzerinde Dr. Fatih Erbakan’ın gündeme ilişkin çok önemli açıklamalarını ilk elden görüntüleyebilirler. Haftanın her günü, kesintisiz olarak canlı yayınlar ve kaliteli müzikler ile dinleyicilerine keyifli bir zaman yaşatmayı hedefleyen Refah Radyo, her geçen gün dinleyici kitlesini de artırmayı başarmaktadır.

Dinleyicilere Özel Programlar

Radyoculuk alanında tecrübeli ve dinamik bir kadroya sahip olan Refah Radyolar, her geçen gün kaliteli hizmetleriyle sadece Yeniden Refah Partisi takipçilerine değil, tüm vatandaşların ilgisini çekecek faaliyetlere imza atmaktadır. Dinleyicilere özel programlar ve canlı yayınlarla Refah Radyo Dinle hizmeti içinde şu programlar yoğun ilgi görmektedir:

  • Kitap ve Şiir
  • Sohbet Deryası
  • İstek Saati

İnternet üzerinden Radyo Dinle kolaylığı ile Yeniden Refah Partisi’nin gündemi ve parti bünyesinden yapılan açıklamalar hakkında en güvenilir bilgilere ulaşmak isteyenler radyo yayınını sitemiz üzerinden takip edebilirler.