Refah Radyo Mobil Uygulaması Google PlayStore ve Appstore’da Yayında

Refah Radyo Mobil Uygulaması Google PlayStore ve Appstore’da Yayında
  • 0
  • 0
  • 23 Mayıs 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Uzun süredir mobil uygulama geliştirme çalışmaları devam eden Refah Radyo, Mobil uygulaması Google Playstore ve Appstore’da yayında. Dinleyicilerine 2019 yılında merhaba diyen Refah Medya gurubu, bünyesinde yayın yapan ve içerisinde 28 farklı radyo yayınını barındıran Refah Radyo Mobil uygulaması kısa zamanda en çok indirilen mobil radyo uygulamaları arasında yer almayı hedefliyor.

Uzun süreden beri üzerinde emek sarf ederek çalışılan, refah radyo mobil uygulaması tüm radyo dinlemeyi seven kişilerin  ilgisini çekecek biçimde tasarlandı.

sunduğu iyi müzik ve kaliteli haberin yanı sıra, kültür, sanat, mizah, magazin sinema, animasyon ve spor dünyasına kadar kapsamlı bir içerikle merak ettiğiniz pek çok alanla sizleri buluşturuyor.

Ayrıca telefona indirilen radyo refah uygulaması ile hepsi elinizi altında

Refah Radyo’nun yeni web sitesi ve Refah Radyo Mobil Uygulaması, Refah Radyo’ya dair özel yayınlara ulaşmak mümkün olacak. Programcılar, program içeriklerifotoğraflarözel yayın tekrarları ve En İyi 10 listesiyle takipçilerini bekliyor.

Refah Radyo şimdi Iphone, Ipad İos ve Android’le daha da güçlü

Müziğin tüm renklerini tek bir platformda toplayan ve yenilenen Iphone, Ipad ios ve Android yazılımlarıyla hayatın her anında sevenlerinin yanında. Refah Radyo’nun Iphone, Ipad ve Adnroid yazılımları yenilendi.

Her zaman kalitesi ve duruşuyla farkını ortaya koyan Refah Radyo yeni web sitesi ve Mobil uygulaması yayında Android ve İos kullanıcıları Refah Radyo Uygulamasını İndirmek için aşağıdaki linklere tıklayabilir, müzik keyfini her an yanınızda taşıyabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir