Refah Haber Radyo Mobil cihaz uyumlu Radyo Refah Haber sayesinde dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman en güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Yayıncılık anlayışında dürüst ve doğru habercilik ilkelerine bağlı kalarak dinleyicilerine 7 gün 24 saat boyunca kaliteli haber sunma gayretiyle hareket eden Refah Haber, bu sayede kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır
Hergün 12:00 - 14:00

Refah Haber Radyo

İnternet üzerinden dinleyici memnuniyeti odaklı radyoculuk faaliyetlerini sürdüren Refah Haber Radyo, hizmetine başladığı günden bu yana her geçen gün daha fazla kişi tarafından takip edilmektedir. Türkiye’nin siyaset gündemi, iç ve dış politikalar hakkında son dakika gelişmeleri ile en özel haberler Refah Haber Radyo’nun yayın akışı içinde dinleyicilere aktarılmaktadır.

Mobil cihaz uyumlu Radyo Refah Haber sayesinde dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman en güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Yayıncılık anlayışında dürüst ve doğru habercilik ilkelerine bağlı kalarak dinleyicilerine 7 gün 24 saat boyunca kaliteli haber sunma gayretiyle hareket eden Refah Haber, bu sayede kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Yeniden Refah Partisi Son Dakika Açıklamaları

Türkiye siyasetinde önemli bir misyon ve vizyon üstlenen Yeniden Refah Partisi, ülke gündemine ilişkin her zaman önemli sözlere sahip bir siyasi oluşumdur. Bu yüzden parti bünyesinden yapılan açıklamaları yakından takip etmek isteyen vatandaşlar, ister arabadan ister evlerinden isterse de akıllı telefonlarından tek tıkla bağlanabilecekleri Refah Haber Radyo ile bu isteklerine kavuşabilme fırsatı yakalamaktadır.

Parti bünyesinde önemli açıklamalarda bulunan Dr. Fatih Erbakan, katıldığı davetlerde ve kongrelerde yaptığı konuşmalarla da Refah Haber radyoda dinleyiciler ile buluşmaktadır. Türkiye ana akım medya kanallarında gündemde olan hangi gelişme varsa, internet üzerinden ücretsiz hizmet veren Refah Haber Radyo içeriğinde bulunmaktadır.

Refah Haber Radyo Dinle

İnternet üzerinden Haber Son Dakika Radyo Dinle hizmetiyle Türkiye’nin gündemindeki sıcak gelişmelerden anında haberdar olmak isteyen dinleyiciler, web sitemiz aracılığıyla Refah Haber Radyo’ya bağlanabilirler. Tek tıkla, sorunsuz bir şekilde bağlanabileceğiniz Refah Haber Radyo’nun güncel yayın akışı içinde sadece siyasi gelişmeleri değil aynı zamanda gündemdeki;

  • Ekonomi,
  • Spor,
  • Finans,
  • Teknoloji

ve daha pek çok gelişmeleri sıcağı sıcağına takip edebilirsiniz. Haber Radyo Dinle hizmetimizi 7 gün 24 saat boyunca mobil cihazlarınız da dahil olmak üzere pek çok farklı platformdan kullanabilir, aradığınız güncel bilgi ve yorumlara anında ulaşabilirsiniz. Gündemdeki tüm sıcak gelişmeleri, Refah Radyo Haber üzerinden güvenilir ve dürüst habercilik anlayışı ile takip edebilirsiniz.