Kuran Meali Radyo Refah Kur’an-ı Kerim meali ve tefsirlerinin yanı sıra, dinleyicilere pek çok alanda önemli dini bilgiler aşılayan Refah Kuran Meali Radyo
Hergün 12:00 - 14:00

Kur’an Meali Radyo

İnternet üzerinden İslami Radyolar dinleyicilerine özel hizmet sunmaya devam eden Kuran Meali Radyo, her geçen gün Türkiye çapında dinleyici kitlesini genişleterek takdir toplamaktadır. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz Kur’an Meali ve Arapça ile Türkçe dini yayınlar yapan radyo kanalı, faaliyetlerine başladığı günden bu yana İslami Radyo Dinle hizmetinden yararlanmak isteyen dinleyicilerin ilk tercihleri arasında yer almayı başarmıştır.

Kur’an-ı Kerim meali ve tefsirlerinin yanı sıra, dinleyicilere pek çok alanda önemli dini bilgiler aşılayan Refah Kuran Meali Radyo, deneyimli kadrosuyla dinleyicilerin tüm taleplerine göre memnuniyet verici hizmet sunmaya devam etmektedir. İnternet üzerinden faaliyetlerine başladığı günden bu yana Kur’an Mealini ve tefsirlerini günün her saatinde dinlemek isteyenlere kaliteli hizmet sunan Meal Radyo web sitemiz aracılığıyla da dinlenilebilmektedir.

Kur’an Meali Radyo Yayın Akışı

Hem Türkçe hem de Arapça kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim dinletilerini sunan radyoda bunların yanı sıra çok sayıda dini program da dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Özellikle Kur’an Radyo Dinle hizmetinden yararlanmak isteyenlerin 7 gün 24 saat boyunca çeşitli gün ve saatlerde yayınlanan şu programları takip etmesi yeterli olmaktadır:

  • Diyanet İşleri Başkanlığı’nın hazırladığı Kur’an Kerim Meali programı,
  • Kitabımızın bizzat kendini tanıttığı ayetler Kur’dan’da Kur’an programı,
  • Allah’ın en güzel isimlerinin anlatıldığı ve zikredildiği Esma-i Hüsna proramı,
  • Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Kur’an Yolu Tefsiri programı,
  • Her zaman en güzel seslerden dinletilerin yer aldığı Aşr-ı Şerif programı,
  • Kur’ani kavram programı,
  • Her gün 4 kuşak hatim dinletildiği Kur’an Kerim Hatmi

Kesintisiz Kur’an Meali Dinle

Dini Radyolar arasında son dönemdeki kaliteli ve beğeni toplayan faydalı yayınlarıyla geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Arapça ve Türkçe Kur’an Meali Radyo’nun yayınlarına ulaşmak için internet sitemizi kullanabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden, internete bağlanabilen bütün mobil cihazlar ile Online Radyo Dinle hizmetimizden yararlanarak dini yayınları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Günün her saatinde dini açıdan faydalı içerikleri kaliteli bir şekilde sunan Kur’an Radyo dinle hizmeti için internet sitemizi kullanmanız yeterli olmaktadır.