Ezgi Radyo Logo
Hergün 12:00 - 14:00

Ezgi Radyo

Bölgesel radyoculuk anlayışı ile yola çıkan ancak sunduğu hizmet kalitesi ile ulusal radyolar arasında geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başaran Ezgi Radyo, 2003 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Radyoculuk alanında deneyimli ve profesyonel çalışanları ile 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde, dinleyicilerine kaliteli hizmet sunan Radyo Ezgi, merkez olarak Elazığ’da kurulmuştur.

Güncel yayın akışı içinde en sevilen halk türküleri ile sadece bölgesel değil, yurt çapında her yaştan dinleyiciye hitap eden Ezgi Müzik, profesyonel yayıncılık anlayışı gereği yayınlarına tüm gün boyunca ara vermeden devam etmektedir. Her ne kadar yüksek kalitede sunduğu halk türküleri ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşmış olsa da Ezgi Radyo’da günün farklı saatlerinde farklı türden müzikler de yayınlanmaktadır. Bunlar arasında İslami Ezgiler de yer almaktadır.

Kesintisiz İslami Ezgiler

Radyoculuk geçmişinde önemli başarıları bulunan profesyonel kadrosu ile merkezinin bulunduğu Elazığ’dan tüm Türkiye’ye kaliteli radyoculuk hizmeti sunan Refah Ezgi Radyo, radyoculuk alanındaki tecrübesiyle de geniş bir dinleyici kitlesi edinmiştir. Özellikle internet üzerinden İslami radyolar hakkında araştırmalar yapan kişilerin bir numaralı adresleri arasında yer alan Ezgi Radyo’nun gün boyunca süren yayınları ile siz de en sevdiğiniz İslami eserleri yüksek kalitede dinleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Son yıllarda ulusal çapta geniş bir dinleyici kitlesine kaliteli hizmet veren Dini Radyolar, hem keyifli vakit geçirmek isteyenlere hem de İslam Dini hakkında önemli bilgiler ve feyzler edinmek isteyen dinleyicilere hitap etmektedir. Bu özellikleri ile her geçen gün dinleyici kitlesinde artış yaşanan radyolar arasında internet üzerinden hizmet veren Ezgi FM de yer almaktadır.

7/24 Ezgi Radyo Dinle

İnternet sitemiz aracılığıyla tek tıkla ulaşabileceğiniz Ezgi Radyo, özellikle İslami Radyo Dinle hizmetinden yararlanmak isteyen dinleyicilerin en sık faydalandığı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden, evinizden, arabanızdan veya internete bağlanabilen mobil cihazlarınız aracılığıyla dilediğiniz yerden Online Radyo Dinle hizmeti almak için web sitemizi ziyaret edebilir, bu platformdan Ezgi Radyo’nun güncel yayınlarına tek tıkla ulaşabilirsiniz. Radyo dinle hizmetimiz 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak devam etmektedir.