Erbakan Radyo Logosu Refah Erbakan Radyo ile günümüzdeki siyasi gelişmelerin perde arkasındaki aktörlere dair önemli bilgileri alabilir, siyasette önemli bir yer edinen Erbakan’ın geçmişteki konuşmalarını yeniden hatırlama imkanına sahip olabilirsiniz. 2011 yılında kaybettiğimiz merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan anılarını yaşatan Radyo Erbakan, faaliyetlerine başladığı günden bu yana 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz kaliteli içerikler sunmaktad
Hergün 12:00 - 14:00

Erbakan Radyo

İnternet üzerinden Radyo Dinle kolaylılığını kullanan dinleyicilerin, 2011 yılında kaybettiğimiz Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın geçmiş dönemde yapmış olduğu konuşmaları ve günümüzde bile önemini koruyan açıklamaları hakkında kaliteli yayınlara Erbakan Radyo üzerinden ulaşabilmesi mümkündür. Türk siyasi tarihi üzerinde önemli bir etkisi bulunan Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın geçmişten günümüze öneminden bir şey kaybetmeyen tüm özel röportajları, internet üzerinden yayın yapan Erbakan Radyo ile kolaylıkla takip edilebilmektedir.

Refah Erbakan Radyo ile günümüzdeki siyasi gelişmelerin perde arkasındaki aktörlere dair önemli bilgileri alabilir, siyasette önemli bir yer edinen Erbakan’ın geçmişteki konuşmalarını yeniden hatırlama imkanına sahip olabilirsiniz. 2011 yılında kaybettiğimiz merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan anısına internet üzerinden hizmet veren Radyo Erbakan, faaliyetlerine başladığı günden bu yana 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz kaliteli içerikler sunmaktadır.

Erbakan Radyo Yayın Akışı

Radyoculuk alanında deneyimli ve profesyonel yayıncı kadrosuyla internet üzerinden hizmet veren Erbakan FM, faaliyetlerine kısa süre önce başlamasına rağmen dinleyici kitlesini giderek genişletmeyi başarmıştır. Günün farklı saatlerinde farklı radyo içerikleri ile dinleyicilerini şaşırtmayı başaran radyoda sadece Erbakan’ın konuşmaları ve röportajları bulunmamaktadır. Türk siyaset tarihinde büyük bir yeri olan Erbakan’ın vefatının ardından şahsını konu alan belgeseller ve özel programlar da Erbakan Radyo’nun yayın akışı içinde kendine yer bulmaktadır.

Erbakan Radyo Dinle

Kaliteli ve dinamik radyocu kadrosuyla günün her saatinde özel yayınlara yer veren Radyo Erbakan, kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesine sahip olmuştur. Mobil cihazlar üzerinden de kolaylıkla bağlanılabilen radyoda çeşitli şiir ve ezgiler de dinleyiciler ile buluşturulmaktadır. Yüksek kalitedeki yayın anlayışı ile kesintisiz ve kusursuz bir şekilde yayın yapmaya devam eden Erbakan FM dinleyicisi olmak için internet sitemiz üzerinden radyonun bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

İnternet üzerinden kalite ve dinleyici odaklı hizmet verme hedefiyle yola çıkan Erbakan FM ile Online Radyo Dinle hizmetinden yararlanmak için web sitemizi kullanmanız yeterlidir. Mobil cihaz uyumlu web sitemiz ile dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman aradığınız kanala kolaylıkla bağlanabilirsiniz.