Arabesk Radyo Logo Refah Radyo Arabesk Radyo Dinle
Hergün 18:00 - 22:00

Arabesk Radyo

İnternet radyoculuğu alanında 2008 yılında yayın hayatına başlayan Arabesk Radyo, yayın akışı içinde arabesk ve damar türünde en güzel eserleri yayınlamaya devam etmektedir. Her ne kadar lokal çapta kurulmuş olsa da kısa zamanda gösterdiği başarı ile Türkiye çağpında en sevilen arabesk radyolar arasında kendine yer bulan bu kanal, yalnızca internet üzerinden dinleyiciler ile buluşmaktadır.

Akıllı telefon veya tablet gibi internete bağlanılabilen bütün mobil cihazlar aracılığıyla kolaylıkla dinlenebilen Refah Arabesk Radyo, en çok tercih edilen arabesk türü yayın yapan radyolar arasında yer almaktadır. “Arabesk Dünyası” müzik portalında kendine yer bulan radyonun dinleyici kitlesi her geçen gün artmaktadır.

Arabesk Radyo Yayın Akışı

Online platformdan 7 gün 24 saat boyunca fantezi arabesk türünde en sevilen müzikleri dinleyicilerle buluşturan Arabesk Radyo aynı zamanda hafızalardan çıkmayan arabesk şarkılar arasında ayrım yapmaksızın kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Arabesk Radyo Dinle hizmeti ile günün her saatinde büyük ustaların en sevilen yorumları ile kendinden geçmek isteyen arabesk severler, web sitemiz aracılığıyla radyo kanalına tek tıkla ulaşabilme imkanına sahip olmaktadır.

Özel konukların ağırlandığı ve istek parçaların da sık sık dile getirildiği bir platform olan Arabesk Radyo Dinle Reklamsız olarak tüm gün boyunca kesintisiz hizmet veren bir radyo kanalı olması sebebiyle yoğun talep görmektedir. Eğer siz de arabesk tutkunuzu günün her saatinde yaşadığınız ve internet erişimine bağlanabildiğiniz her yerde yeniden alevlendirmek istiyorsanız Arabesk FM Dinle hizmetinden herhangi bir ücret ödemden yararlanabilirsiniz.

En Sevilen Arabesk Parçalar

Türkiye’nin dört bir yanından arabesk keyfi yaşamak isteyenlerin bir numaralı adresi konumuna gelen Radyo Arabesk ile siz de keyifli vakit geçirebilir, hafızalardan çıkmayan şarkıları büyük üstatların seslerinden dinleyerek mest olabilirsiniz. Arabesk dünyasının usta isimlerinin en sevilen yorumları için Radyo Dinle Arabesk hizmetine web sitemiz aracılığıyla tek tıkla ulaşabilirsiniz. Arabesk müzik severlerin kısa sürede beğenerek dinlediği ve yalnızca online platformdan dinleme imkanının bulunduğu bu radyoyu, web sitemizin Online Radyo Dinle hizmetimizden yararlanarak dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.