Refah Radyo 2020 Dijital Varlıklar Reyting Ölçümlerinde İlk Sırada

Refah Radyo 2020 Dijital Varlıklar Reyting Ölçümlerinde İlk Sırada
  • 0
  • 0
  • 23 Mayıs 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Radyo refah, refah medya grubu bünyesinde bulunuyor. 28 radyo kanalı ile 28 türde yayın yapan

radyo refah, 2020 yılında medya dijital varlık reyting ölçümlerinde ilk sırada bulunuyor.

Sıradanlaşmış medyanın giderek, halk gazeteciliği tarafından değerlendirilme yapıldığı bir dönemden geçiyoruz.

Vatandaş gazeteciliği tarafından test edilmeye başlayan geleneksel medya iyi izlenimler sunuyor. Dijital kurumlar bu dönemlerde daha anlamlı hale gelmeye başladı.

Dünya çapında otoritelerden kabul edilen ve Türkiye’de yayın yapan 30 radyo, 38 gazete,30 televizyon ve 10 haber sitesini kapsayan dijital diplomasi ve dijital varlık 2020 yılı reyting sonuçları açıklandı.

Refah medya grubu bünyesinde yayın yapan, refah radyo, 8 farklı radyo istasyonu sayesinde sosyal medya kullanımı, yönetimi ve dijital varlıkları oluşturan radyolar arasında birinci seçildi.

23 alan içinde 46 kategoride, 25 alanda ve 138 kategori radyolar için, 30 alan ve 143 kategori gazeteler için, 17 alan ve 118 kategoride haber siteleri için medya dijital varlık reytingi 2020 yılı için değerlendirme yaptı.

Bu alanlar ve kategoriler kapsamında, 3 ana mecra olan internet sitesi, sosyal medya hesapları ve sayfaları, mobil uygulamalar dünyada ilk defa bu mecralarda değerlendirmeler yapıldı. Toplamda 108 medya kuruluşunun değerlendirildiği ve dijital varlık sıralamalarının tüm sıralamaları güçleştirerek, medya dijital reytingi için bu kuruluşlar değerlendirilmeye alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir